Polska

tousek SWING X

- masywny i niezawodny

Państwa korzyści w skrócie:

  • masywna jednostka napędowa dla pewnego przełożenia siły
  • samohamowna śruba napędowa dla najwyższej stabilności
  • wysokojakościowe materiały dla długowiecznej pracy
  • zintegrowane odbojniki dla ułatwionego montażu
  • komfortowe odryglowanie awaryjne
  • inteligentna centralka Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi
  • seryjny softstop (miękki stop) dla płynnego ruchu
  • Automatic Revers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa
  • przemyślany koncept mocowań siłownika dla płynności ruchu

swingx kl 03

Masywna jednostka napędowa dla  pewnego przełożenia siły

Dla długowieczności napędu ulokowaliśmy przekładnię SWING X w odpornym na skręcanie korpusie aluminiowym. Poza tym przekładnia wykonana jest z hartowanej stali a jej najważniejszy element nawet z brązu. Dodatkowo potężny silnik 230VAC bez najmniejszego trudu dostarcza potrzebną ilość mocy nawet najcięższym szkrzydłom bramy.


swingx kl 04

Samohamowna śruba napędowa dla najwyższej stabilności

Nadzwyczaj masywna śruba napędowa (grubość pręta gwintowanego o ponad 30% większa od najgrubszych na rynku) w połączeniu z potężnych rozmiarów mufy napędowej wykonanej z brązu są gwarancją długiej i niezawodnej pracy. Rzecz jasna śruba napędowa jest obustronnie łożyskowana. W ten sposób nie dochodzi do niepożądanych wibracji. Poprzez funkcję samohamowności znacznie wzrasta odporność przeciwko niedozwolonym próbom ręcznego otwarcia bramy. Elektrozamek w pozycji zamkniętej staje się zbędny.


swingx kl 02

Wysokojakościowe materiały dla długowiecznej pracy

Wszystkie materiały zastosowane w napędzie - jak aluminium, stal nierdzewna lub stal ocynkowana zapewniają bezusterkową pracę przez wiele lat.

W przeciwieństwie do otwartych systemów hydraulicznych dostępnych na rynku, w napędzie SWING X odpadają uciążliwe prace związane z olejem.


swingx kl 05

Zintegrowane odbojniki dla łatwiejszego montażu i użytkowania

Aby uniknąć stosowania odbojów w podłożu, które często stanowią niebezpieczeństwo potknięcia się, napęd SWING X dysponuje zintegrowanymi regulowanymi odbojnikami zarówno dla pozycji otwarte jak i zamknięte. Zintegrowane odboje w przeciwieństwie do zwykłych wyłączników krańcowych zapewniają zatrzymanie się skrzydeł pod odpowiednim naprężeniem, eliminując niepożądane luzy (ruszając skrzydłami ręcznie).


swingx kl 06

Komfortowe odryglowanie awaryjne

Patentowa wkładka zabezpiecza dostęp do - tak ważnego w przypadku braku zasilania - odryglowania awaryjnego. Wkładka jest znormalizowana i wymienialna, tak aby można ją było zintegrować w system centralnego klucza. Oczywiście na wyposażeniu napędu znajdują się trzy pasujące klucze. Na życzenie odryglowaniem awaryjnym można sterować zdalnie, niezależnie od braku zasilania. Nieużywając klucza. W ten sposób możliwe jest otwarcie bramy z pełnościennym wypełnieniem, również od zewnątrz. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne dla wspólnot mieszkaniowych lub innych objektów publicznych.


slim kl 06

Inteligentna centralka Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi

Napęd SWING X współpracuje ze specjalnie w tym celu zaprojektowaną mikroprocesorową centralką sterującą. Główny nacisk przy naszych centralkach kładziemy na dziecinnie łatwą jej obsługę. Wystarczają 4 przyciski, duży podświetlany 2-linijkowy display  i pełnotekstowe menu aby zaprogramować wszelkie funkcje jak np.: logikę pracy impuls/automatik, częściowe otwarcie, softstop i wiele wiele innych, w łatwy i oszczędzajacy czas sposób. 

Dokładniejsze informacje o naszych centralkach sterujących? Proszę przeczytać więcej!


feder

Seryjny softtop dla płynnego ruchu bramy

W kombinacji z centralką ST61, napęd SWING X w obydwóch kierunkach zatrzymuje się ze zredukowaną prędkością. Oprócz harmonicznego ruchu bramy uzyskano w ten sposób ochronę kompleksowej mechaniki bramy i napędu.


swingx kl 01

Automatic Revers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa

Za sprawą nowoczesnej technologii z sensorem obrotów możliwe stało się zastosowanie systemu ARS. W przypadku najechania bramy na przeszkodę, SWING X natychmiast samoczynnie zatrzymuje bramę i zmienia kierunek ruchu, uwalniając przeszkodę. Jest to najwyższy stopień bezpieczeństwa.


Przemyślany koncept zawieszenia siłownika dla płynności ruchu

Napęd jest zarówno od strony słupka jak i od strony skrzydła zawieszony przegubowo. Dzięki temu osiągnęliśmy absolutnie wolny od luzów sposób montażu a co za tym idzie - spokojny, równonierny i płynny ruch skrzydła, bez niepożądanych szarpnięć.

760 swingx

tousek Sp. z o.o. - ul. Gliwicka 67, 43-190 Mikołów
Tel: +48 / 32 / 738 53 65 I Fax: +48 / 32 / 738 53 66 I E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami?
Chętnie Państwu pomożemy!


Telefon: 32 / 738 53 66
E-Mail: info@tousek.pl

Wybór prospektów

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
Prospekt zbiorczy deutsch
Prospekt zbiorczy mały

Proszę wypełnić Państwa dane

Państwa dane kontaktowe

cofnij