Polska

tousek FOLD 330

- odporny i cichy

Państwa korzyści w skrócie:

  • zamknięty system hydrauliczny
  • komfortowe odryglowanie awaryjne "na wszelki wypadek"
  • oddzielne ustawianie siły

 

Zamknięty system hydrauliki

W siłowniku tousek FOLD 330 elektrohydrauliczny napęd ze swoją pompą zapewnia płynne i pewne otwieranie skrzydeł drzwi i bram. Zamknięty system hydrauliczny czyni FOLDa 330 niewrażliwym na niskie temperatury (do -25°C), wilgoć, jak również lód i śnieg. Ponieważ wysokojakościowy olej znajduje się w obiegu zamkniętym, nie dochodzi do zanieczyszczeń oraz do zapowietrzenia układu, więc nie wymaga on odpowietrzania. W ten sposób napędy tousek FOLD 330 są szczególnie długowieczne i dalekoidąco nie wymagające konserwacji. Przeciwko przegrzaniu się chroni zintegrowany termowyłącznik.


 

Komfortowe odryglowanie awaryjne

Specjalne zawory blokujące gwarantują blokowanie bramy w obydwóch położeniach krańcowych. Przy braku prądu możliwe jest odryglowanie napędu i umożliwienie ręcznego otwarcia i zamknięcia bramy. Dodatkowo dostępne jest dodatkowe okucie, które umożliwia odryglowanie bramy zdalne z odległości do max. 7,5m.


 

Oddzielna regulacja siły

Za pomocą zaworów regulacyjnych znajdujących się od spodu napędu można ustawić osobno siłę otwierania i osobno siłę zamykania.

fold 760 x 400

tousek Sp. z o.o. - ul. Gliwicka 67, 43-190 Mikołów
Tel: +48 / 32 / 738 53 65 I Fax: +48 / 32 / 738 53 66 I E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami?
Chętnie Państwu pomożemy!


Telefon: 32 / 738 53 66
E-Mail: info@tousek.pl

Wybór prospektów

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
Prospekt zbiorczy deutsch
Prospekt zbiorczy mały

Proszę wypełnić Państwa dane

Państwa dane kontaktowe

cofnij